Od nepraktické kuchyně ke splněném snu


      ZOBRAZIT CELOU GALERII (8 FOTEK)


Popis kuchyně:

Splnit klientce její sen o praktické kuchyni do panelového bytu byla pro mě opravdová radost.

Nejdříve bylo potřeba vymyslet jak prostor uspořádat i stavebně tak aby nám co nejvíce vyhovoval a my tak mohli maximálně využít jeho rozměry.

Původní dispozice kuchyně neměla s praktickou kuchyní společného vůbec nic. Pracovní plochy byly malé a navíc nutily klientku se v kuchyni stále motat tam a zpět.

Do nové kuchyně jsme chtěli vyřešit hlavně rozumnou velikost pracovní plochy plus další odkládací místa a také umístění trouby do výšky. To, že na sebe vše v prostoru kuchyně navazuje není náhoda. Od lednice to je jen krok k odložení věcí na pracovní plochu v blízkosti dřezu. Tam se potraviny umyjí a mezi dřezem a varnou deskou nám vznikla pracovní plocha pro jejich přípravu. 

Klientka měla s rekonstrukcí kuchyně minimum starostí. Po návrhu kuchyně a výběru dodavatele jsem pro ni zařídila likvidaci staré kuchyně, stavební úpravy a novou podlahu. To vše jsem pomohla časově sladit.

Další zajímavosti o této realizaci se dozvíte z článku Od nepkratické kuchyně ke splněnému snu na mém blogu.


Vyjádření klienta:

Všem vám Adrianu vřele dopuručuji! Moc nám pomohla s nápadem jak kuchyň uspořádat a následně vybrat dobrého výrobce za slušnou cenu. A to že nám zabezpečila i řemeslníky byl skvělý bonus navíc . Na mne už pak zůstalo jen to příjemné :) - vybírání povrchů a odstínů materiálů, obkladu a stolu. Pokud se rozmýšlíte, určitě jděte do toho!

Petra Kvítková


Zobrazit další reference


Pomohu vám ke kuchyni vašich snů. Od návrhu, přes výběr dodavatele nábytku, spotřebičů a stavebních prací, až k samotné realizaci. Zajistím vše co je potřeba k tomu, abyste ve své nové kuchyni mohli poprvé uvařit a spokojeně ji používat.


Chci pomoci s kuchyní

Jak to probíhá? | Kolik to stojí?