Elegantní světlá kuchyně v kombinaci s calvadosem


      ZOBRAZIT CELOU GALERII (15 FOTEK)


Popis kuchyně:

Když si mě tenkrát paní Vlachová zavolala na pomoc s kuchyní a já přijela do rezidenčního bydlení s historií, věděla jsem že bude potřeba se k rekonstrukci kuchyně postavit s respektem.

Kuchyni nebylo potřeba zásadně dispozičně měnit, a tak jsme se mohli přizpůsobit původním přívodům vody a elektřiny. Nejzásadnější stavební úprava proběhla u odtahu, kde jsem navrhla aby sádrokartonový podhled nesloužil pouze k zakrytí vývodu odtahu přes fasádu. Podhled který běží přes celou šířku stěny, tak nepůsobí zbytečně jako schovávačka pro vedení odtahu a zároveň je využit pro atmosférické osvětlení.

Barevně to chtělo změnu ke světlejšímu. Díky původnímu tmavému dekoru dvířek vypadal prostor kuchyně zbytečně smutně a temně. Základní barvou kuchyně se stala světlá písková barva. V podobném tónu jsme ladili i pracovní desku. Kontrastní dřevodekor calvadosu tomu potom dodal šmrnc. Dřevodekor byl vybírán s ohledem na dekor interiérových dveří.

V původní kuchyni byla podlahovou krytinou dlažba. Nevyhovovala jednak vzhledově a ani z praktického hlediska. Vinyl, který jsem s klientkou osobně vybírala v podlahovém studiu má spoustu skvělých vlastností, takže pod kuchyň se skvěle hodí.

Klientce jsem pomohla s návrhem kuchyně včetně doplňků a spotřebičů, výběrem dodavatele kuchyně, výběrem podlahy a zařídila jsem stavební práce a úpravy. Časově jsem pak zorganizovala návaznost stavebních prací, pokládky podlahy a montáž kuchyně.

 

 


Vyjádření klienta:

Nabídka poskytování služeb kuchyňského poradce mi byla blízká hned od první chvíle. Navíc, pokud se této profesi věnuje žena. K přebudování interiéru jsem díky nadstandardní péči Adriany Štefanové potřebovala pouze vlastní představu o nové kuchyni a finanční prostředky. Nespornou výhodou poradce je jeho aktuální přehled o nových technologiích, designech, cenových nabídkách a spolupráce s osvědčenými řemeslníky. To vám ušetří čas, nervy i peníze. K tomu přidaná hodnota profesionality a individuální přístup ke klientovi, který v kuchyňských studiích nemůžete ani při sebevětší snaze o péči klienta dostat. Najmout si kuchyňského poradce v podobě Adriany Štefanové bylo pro mne zásadní rozhodnutí. Kreativní spolupráci i realizaci kuchyně jsem si mohla užít bez zničující odpovědnosti a v naprosté důvěře,že se mohu opřít o odborníka.

Lenka Vlachová


Zobrazit další reference


Pomohu vám ke kuchyni vašich snů. Od návrhu, přes výběr dodavatele nábytku, spotřebičů a stavebních prací, až k samotné realizaci. Zajistím vše co je potřeba k tomu, abyste ve své nové kuchyni mohli poprvé uvařit a spokojeně ji používat.


Chci pomoci s kuchyní

Jak to probíhá? | Kolik to stojí?