Lakovaná bílá kuchyně s kontrastní tmavou deskou a horními skříňkami v dřevodekoru


      ZOBRAZIT CELOU GALERII (15 FOTEK)


Popis kuchyně:

Klientka si při návrhu kuchyně nechala se vším poradit, spolupráce měla od začátku jasný směr. Prostor v této novostavbě v podstatě omezoval návrh dispozice kuchyně více než se na začátku mohlo zdát. Developer pro vysoké skříně připravil výklenek, který byl využit pro skříň na vestavnou lednici, skříň na potraviny a skříň na troubu a mikrovlnku.

Barevné schéma dostávalo postupný obrys, přesto jsme v návrhu prošli několika variantami. Původní požadavek bylo kombinovat krémovou barvu s hnědou barvou a pracovní deskou v dřevodekoru. Nakonec jsme skončily u bílé ne zcela ostré barvy, kontrastní antracitové pracovní desky a akcentu dřeva na horních skříňkách. Malý prostor kuchyně ta bílá barva krásně opticky zvětšila.

Při první návštěvě prostoru jsem klientce doporučila odstranění původní keramické dlažby a doplnění prostoru vinylovou podlahou, aby se prostor kuchyně opticky spojil se zbývajícím obytným prostorem. Byla škoda takto malý prostor kuchyně ještě více zmenšovat. Při dispozičním návrhu kuchyně bylo třeba myslet i na to kam developer umístil vodoměry. Skříňka, která je před nimi umístěna nemá záda a počítá se s vysunutím šuplíků v případě, že bude potřeba se k vodoměrům dostat. V rámci využití prostoru až ke stropu jsem v rámci stavebních prací doporučila posunutí otvoru pro rekuperaci v bytě mimo výklenek pro vysoké skříně. Prostor pod oknem jsem od začátku plánovala využít pro hlavní pracovní zónu s užasným výhledem. V kuchyni se v rámci malého prostoru podařila dodržet návaznost práce, dostatek pracovního místa, maximalizace úložných ploch a více manipulačních odkladných zón. Obklad je řešen omyvatelnou pryskyřičnou stěrkou v pískové velmi světlé barvě.

U této rekonstrukce jsem se postarala o kompletní návrh kuchyně včetně výběru spotřebičů, doplňků, obkladu (stěrky). Pomohla jsem s výběrem kvalitního dodavatele kuchyně a zajistila jsem veškeré stavební práce a úpravy. Časově jsem pak pomohla organizovat návaznost stavebních prací, aplikaci stěrky a montáž kuchyně.

 Zobrazit další reference


Pomohu vám ke kuchyni vašich snů. Od návrhu, přes výběr dodavatele nábytku, spotřebičů a stavebních prací, až k samotné realizaci. Zajistím vše co je potřeba k tomu, abyste ve své nové kuchyni mohli poprvé uvařit a spokojeně ji používat.


Chci pomoci s kuchyní

Jak to probíhá? | Kolik to stojí?