Reference

V bytech i domech. V novostavbách i při rekonstrukcích. Podívejte se na některé z kuchyní, ke kterým jsem pomohla svým klientům.

Zelená kuchyně s kompaktní laminátovou deskou v kombinaci s dřevodekorem

Realizace prostoru obýváku, kuchyně a jídelny bez televize. Prostor působí vzdušně a část kuchyně slouží jako sezení pro jídelnu.

Harmonický a útulný interiér dvoupatrového rodinného domu v bílé a šedé barvě doplněný kombinací dřeva

Začalo to poptávkou na návrh kuchyně a obýváku, ale nakonec se z toho vyklubal obří projekt. Klientce jsem navrhla a zrealizovala interiér na zakázku v celém domě.

Paneláková kuchyně v neutrálních tónech s poloostrůvkem a obkladem "rybí kost" propojená s obývákem

Na rekonstrukci prostoru kuchyně, obýváku a jídelny se klienti již těšili a proměna je obrovská. Vzali jsme to takzvaně od podlahy. Vše jsme materiálově a dekorově propojili, aby to působilo harmonicky.

Bílá kuchyně s masivním dřevěným úchytem a kamennou deskou v rodinném domě

Do vysněné dřevostavby si klienti přáli praktickou a prostornou kuchyň, která by přirozeně doplnila prostor.

Modrá kuchyně se skořicovou dýhou a industriálními kovovými prvky

Klient si do novostavby přál poměrně odvážnou kuchyň a já mu to ráda splnila. Modrou kuchyň krásně doplňuje dýha ve skořicové barvě a černé kovové prvky.

Bílošedá kuchyně v novostavbě s pracovní deskou a obkladem z kompaktního laminátu a jídelním stolem spojeným s ostrůvkem

Do tohoto bytu v novostavbě si klientka moc přála moderní a nadčasovou kuchyň s ukrytou barovou skříňkou a stolem navazujícím na ostrůvek. Já jí to ráda splnila a vy si můžete přečíst jak to celé proběhlo.

Bezúchytová matně lakovaná bílá kuchyně s dubovou dýhou a žulovou pracovní deskou Cosmic Black

Velkorysý prostor nám umožnil vytvořit nadčasovou, prostornou a útulnou kuchyň, kde má všechno svoje místo. Pomyslnou třešničkou na dortu je krásná žulová deska.

Bílá lakovaná kuchyně s drásanou dubovou dýhou a keramickou pracovní deskou, která nahradila původní koupelnu

Bláznivý sen klientky o prohození kuchyně s koupelnou se povedl a já z toho mám vekou radost. Do bytu se opět ráda vrací a já mám za sebou obrovskou zkušenost s takto náročnou rekonstrukcí.

Odvážná petrolejová kuchyně v kombinaci s drásanou šedavou dýhou a kompaktní laminátovou deskou

Odvahu klientky zvolit jako dominantní barvu petrolejovou jsem kvitovala s nadšením. Kombinace s šedavou drásanou dýhou, tmavě šedou kompaktní deskou a černými doplňky je osvěžující.

Hnědošedá kuchyně v kombinaci s dýhou a Technistone deskou se zafrézovaným úchytem

Rekonstrukce jedinečné kuchyně s modrým oknem v odstínech hnědé a šedé v kombinaci s dýhou doplněné pracovní deskou z umělého kamene Technistone. Podlaha a obklad je řešena velkoformátovou keramikou ve stejné barvě, kvůli sjednocení prostoru.