Reference

V bytech i domech. V novostavbách i při rekonstrukcích. Podívejte se na některé z kuchyní, ke kterým jsem pomohla svým klientům.

Lakovaná bílá kuchyně bez úchytek doplněná dubovým dekorem, betonovou stěrkou a šedým obkladem

Jak se stará a nevyhovující kuchyně ve velkorysém prostoru proměnila v pěknou a funkční kuchyň si přečtěte v referenci.

Kuchyně, která ve velkolepém prostoru tvoří středobod celého domu

Tenhle útulný a moderní rodinný dům si zasloužil pořádnou kuchyň propracovanou do detailu. Klientka si vysnila velkou a praktickou kuchyň a tu jsem ji splnila.

Nadčasová šedá lakovaná kuchyně v kombinaci s dubem a stříbrnou stěrkou

Téhle kuchyni nechybí snad nic a to hlavně proto, že se celý prostor kuchyni přizpůsoboval na míru. Přečtěte si jak celá rekonstrukce probíhala.

Moderní bílá kuchyně v novostavbě s corianovou pracovní deskou

Nový byt potřeboval novou kuchyň. Mým úkolem bylo navrhnout kuchyň, která bude funkční a bude přirozenou součástí prostoru.

Proměna malé panelákové kuchyně na velkou a praktickou

Vařit ve velké a praktické kuchyni bylo snem mých klientů už delší dobu. Na pomoc si zavolali mě a vy si můžete přečíst jak to dopadlo.

Elegantní světlá kuchyně v kombinaci s calvadosem

Kuchyně v rezidenční vile na Žižkově potřebovala velkou změnu. Díky rekonstrukci se v ní klientce lépe vaří a pohybuje a z toho mám největší radost.

Bílá lakovaná kuchyně v kombinaci s dubem a betonovou stěrkou

Přečtěte si jak vznikala praktická moderní kuchyně, kde má všechno svoje místo a kde se osvětlení stalo výrazným akcentem celé místnosti.

Ostrůvek v panelákové kuchyni

Když si moje klientka pořídila byt v panelovém domě chtělo to především novou kuchyň. Abychom mohli vytvořit funkční a praktickou kuchyň muselo se bourat. Prostor se otevřel a do kuchyně se vešel i ostrůvek.

Od nepraktické kuchyně ke splněném snu

Dost bylo vaření ve staré a nepoužitelné kuchyni. Paní Kvítková se rozhodla ve spolupráci se mnou zrekonstruovat kuchyni ve svém bytě. Podívejte se, jak to dopadlo.

Bílá kuchyně se zafrézovaným úchytem

Nenápadná kuchyně jako součást obývacího pokoje. S takovým požadavkem mě oslovil pan Odehnal. Jak moc se mi to podařilo vyřešit se můžete přesvědčit.