Bílá kuchyně se zafrézovaným úchytem


      ZOBRAZIT CELOU GALERII (14 FOTEK)


Popis kuchyně:

Kuchyně, která bude v prostoru obýváku a jídelny co nejméně nápadná? To byl hlavní požadavek mého klienta pana Odehnala. Zásadní bylo také vyřešit umístění trouby do vyšší úrovně, tak aby vysoká skříň na delší stěně nezmenšila příliš rozměr pracovní plochy. Kratší stěna ale neumožňila umístit vedle sebe dvě vysoké skříně o šíři 60cm (lednici a skříň pro troubu a mikrovlnku), díky rozměru pouhých 161,5cm - můj nápad atypického řešení klienta nadchnul. Aby na sebe kuchyně v prostoru příliš neupozorňovala, zvolili jsme zafrézovaný úchyt a co nejmenší počet viditelného dělení šuplíků - o to více jsme se věnovali vnitřnímu dělení. Dalším detailem je dostavěná 5cm SDK příčka, která z boku zakrývá vestavnou lednici a při vstupu do obývacího pokoje, tak vidíte stěnu a ne kuchyň. Opticky to krásně zvětšilo i prostor pro jídelní stůl.

Klientovi jsem pomohla s návrhem kuchyně, výběrem dodavatele, návrhem a zajištěním stavebních prací.


Vyjádření klienta:

Adriana byla velkým přínosem! Nejen, že má velký přehled o materiálech, technologiích a designu, ale zařídí vám i řemeslníky když je to potřeba a dokáže pohlídat i výsledek. A to nemluvím o velké úspoře času, který byste jinak museli obětovat při obcházení kuchyňských studií :).

Martin Odehnal


Zobrazit další reference


Pomohu vám ke kuchyni vašich snů. Od návrhu, přes výběr dodavatele nábytku, spotřebičů a stavebních prací, až k samotné realizaci. Zajistím vše co je potřeba k tomu, abyste ve své nové kuchyni mohli poprvé uvařit a spokojeně ji používat.


Chci pomoci s kuchyní

Jak to probíhá? | Kolik to stojí?